Hakkımızda - JOUZ

HAKKIMIZDA

Ahşap Kalem Kutusu
2021'de ve İstanbul/Türkiye'de 10 yıl sonra, Türkiye ve Avrupa'da Özelleştirilmiş ahşap hediye kutularının saygın, ancak uygun fiyat üreticisi haline geldik.
2001 yılında Şam'dan arabesk ahşap sanatlar atölyesi olarak başlayan, daha sonra 2011'de İstanbul Türkiye'ye taşınan JOUZ, şimdi müşteri ihtiyaçlarına ayak uydurmak için sürekli mücadele eden Ahşap sanat eserleri için Özel Tasarım ve İmalat hizmetidir.
Hadi Group

Özelleştirme:

Özel politikamızla fikirlerinizi gerçek bir sanat eserine dönüştürüyor, Kurumsal kimliğinizi Sunum Hediye Kutularının her detayında yansıtıyoruz.

 

Tasarım Gizliliği:

Müşteri, deklanşör kutusu, google görseli veya ilgi alanından bir tasarım veya süs önerse bile, projeye bağlı olarak her zaman müşterimizin benzersiz parmak izini özelleştiriyoruz.

JOUZ’un koruma politikası, her proje detayını farklı tutmaktır! , böylece rakipler arasında müşteri gizliliğini korur.

 

Kalite politikası :

Müşteri anlayışından başlayarak, numune tasarımı ve boyamasından geçerek, hammadde kalitesine ulaşarak ve seri üretim aşamasına kadar kalite kontrol, her bir parçanın her detayını kontrol etmektir.

  

Endüstriye Karşı El Yapımı :

Endüstriyel bir çizgi kurmuş, güçlü bayi ilişkilerinin yanı sıra El yapımı uzman ekip, “JOUZ!” Lüks Özel Hediye Kutusu, ahşap Kutular, Fas ahşap tepsi gibi dekoratif ahşap ürünleri en uygun maliyetle paketleyerek pazar payı kazanmaya devam ediyor.

Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak, rakipler arasında en iyi olma yöntemimizdir.

 Güveninizi kazanmak için sabırsızlanıyoruz.

Müşterilerimiz20 yılı aşkın bir süredir, yerel start-up'lardan küresel markalara kadar müşterilere bizim tarafımızdan hizmet verildi:
Kurumsal marka hediyeleri (Kurumsal hediye seti) tasarımcıları
Küresel ve Uluslararası markalar,
Snack & Sweets Global markaları,
çevrimiçi hediyelik eşya dükkanı Sahipleri.
Katar ve Suudi Arabistan şirketleri için İslami ve oryantal hediyeler.

MENU