JOUZ… Özenle Hazırlanmış Ahşap Hediyelerin Adı - JOUZ
JOUZ… Özenle Hazırlanmış Ahşap Hediyelerin Adı

Çevre ve sürdürülebilirlikle ilgilenen giderek daha sofistike bir dünyada ahşap, lüksün ve farklılığın simgesi olmaya devam ediyor.
JOUZ Fabrikası‘nda bu sanat, her türlü lüks ahşap hediye kutunun en güzel haliyle imalatında ve tasarımında somutlaşıyor. Son derece güzel ahşap eserler ortaya çıkarmak için modern teknolojilerin kullanımını yüksek işçilikle birleştiriyoruz.

Yolculuğumuz 2001 yılında Suriye Şam’dan başladı, ardından Türkiye‘de İstanbul‘a taşındık ve dünya çapında yirmiden fazla ülkeden müşterileri olan küresel bir şirkete dönüştük. Sürekli yenilik ve en yüksek kalite standartlarına bağlılık sayesinde JOUZ Fabrikası, ahşap hediyelik eşya endüstrisinde bir lider haline geldi.

Ahşap Kutu

JOUZ fabrikamızda ahşap hediye ve antika hediyelik eşya üretim süreci, ahşap parçanın özgün tasarımı ve rafine kimliğine odaklanılmasıyla başlıyor, ardından seçilen tasarıma uygun, özel bir zarafet katacak en iyi ahşap türlerini özenle seçiyoruz. Sürdürülebilirlik ve kaliteye önem veriyoruz.
Nihai ürünün doğruluğunu ve güzelliğini sağlamak için kesimde en son teknolojiler kullanılıyor.Fabrikanın ustaları daha sonra parçaları uzman elleriyle birleştirme ve bitirme görevini üstlenerek her parçaya benzersiz bir sanatsal dokunuş katıyor.

Tatlı kutusu

JOUZ Fabrikası’nın ürünleri zarif saklama kutuları, kişiye özel ahşap hediye kutuları, benzersiz dekoratif antikalar ve diğer birçok üründen oluşmaktadır. Çevreyi koruyan, kaliteli ürünlere ihtiyacınıza uygun miktarda sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ürünlerimizi web sitemizin sayfalarından inceleyebilir veya tüm bilgileri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MENU